Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. +420 596 912 253

Kroužky pro ZŠ

Kroužek programování a robotiky

Bezplatný kroužek programování a robotiky pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ bude realizován v budově Střední školy teleinformatiky, Ostrava, a to každé úterý od 14:50 do 16:20 hod. od října 2022 do května 2023.

Obsah kroužku bude prakticky zaměřen na základní programovací techniky v jazyce .NET C# tak, aby si žáci mohli své naprogramované výtvory spouštět i na počítači doma a pochlubit se tak svými znalostmi. Druhá část kroužku bude věnována robotice, zaměřené na mechanické vlastnosti robotů i jejich programové ovládání.

Zahájení kroužku proběhne v úterý 4. října 2022 ve 14:50 hod. Kroužek nebude realizován v době vánočních, jarních a jiných prázdnin. V případě zájmu vyplňte níže uvedenou přihlášku nejpozději do pátku 30. září 2022 do 12:00 hod.  Vyplněním a odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihlášky do kroužku byly již uzavřeny.

 

Vyučující: PhDr. Čeněk Ďurian, MBA
Kontakt: durian@teleinformatika.eu


Kroužek elektrotechniky

Bezplatný kroužek elektroniky pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ bude realizován v budově Střední školy teleinformatiky, Ostrava. Začneme v říjnu, konkrétní termín bude upřesněn v nejbližších dnech. V případě zájmu vyplňte níže uvedenou přihlášku. Vyplněním a odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Přihláška do kroužku elektrotechniky: https://forms.office.com/e/rMsuhWamUV 

Prezentace kroužku: krouzek_elektrotechniky_23_24.pptx