Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. +420 596 912 253

Nabídka práce pro naše absolventy

Společnost LABORTECH, s.r.o., přijme absolventy SŠ teleinformatiky na tyto pozice: Elektro projektant, elektrotechnik, programátor.

Náborový leták s nabízenými pozicemi naleznete zde.

Společnost Vegacom a.s. přijme absolventy SŠ teleinformatiky.

Náborový leták s nabízenými pozicemi naleznete zde.

Společnost VISITECH, a.s. přijme absolventy SŠ teleinformatiky na tyto pozice: Operátor dohledu / L1 analytik a Architekt kybernetické bezpečnosti.

Mediální skupina POHODA přijme absolventy SŠ teleinformatiky na pracoviště v Ostravě na pracovní pozici Technik telekomunikačních sítí.

Společnost BorsodChem MCHZ, s.r.o. přijme absolventy SŠ teleinformatiky na pracoviště v Ostravě na pracovní pozici Správce řídících systémů.

Měřičský ústav nacházející se v Ústeckém kraji přijme absolventy SŠ teleinformatiky na pracoviště v regionech Moravy.

Společnost SITEL, spol. s r.o. přijme absolventy SŠ teleinformatiky na tyto pozice.

Prezentaci firmy naleznete zde.

Ostravská univerzita přijme absolventa SŠ nebo VŠ na pozici administrátor IT junior.

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte nejpozději do 18. 4. 2022 (včetně) pouze elektronickou poštou na adresu personalni.rek@osu.cz.

Společnost Tieto s.r.o. přijme studenty SŠ teleinformatiky na pozicích:

Kontakt: jakub.kokes@tietoevry.com

Společnost Nej.cz s.r.o. poskytovatel internetu a digitální televize přijme absolventa SŠ teleinformatiky na pozici technika telekomunikačních sítí.

Kontakt: valeckova@nej.cz

Společnost On line System s.r.o. v Ostravě přijme absolventy nebo šikovné studenty na pozici administrátor IT junior.

Kontakt: blazej@onlinesystem.cz nebo +420 608 884 612.

Společnost Ingeteam a.s. přijme absolventa SŠ teleinformatiky na pozici správce sítě.

Kontakt: sabina.zidkova@ingeteam.com nebo tel: 597 476 851.

Společnost PEGATRON zabývající se informačními technologiemi přijme absolventy SŠ elektro-technických a IT oborů na pozici servisního technika. Kontakt: www.pegaservice.eu nebo kontaktujte personální oddělení: 703 426 445.

Společnost Nej.cz s.r.o. – poskytovatel internetu a digitální televize přijme na pobočku v Ostravě – Porubě absolventa SŠ teleinformatiky na pozici servisního technika telekomunikačních sítí. Kontakt : valeckova@nej.cz

Hledáme servisní techniky telefonních ústředen ( Alcatel-Lucent, Panasonic, UNIFY, Grandstream , Asterisk) pro naše stálé zákazníky a techniky pro instalaci slaboproudých rozvodů (možno i brigádně). Kontakt : tomas.vrba@dto.cz

Telekomunikační společnost ha-vel internet s.r.o. s pobočkou v Praze a Ostravě hledá nové kolegy. Jedná o pozice Technik komunikačních technologií a Technik dohledového centra. Odkaz na webové stránky https://www.ha-vel.eu/cs

Společnost VISITECH a.s. hledá do týmu kolegy na pozici: Operátor dohledu v Bezpečnostním dohledovém centru SOC 365. (leták 1, leták 2)

Společnost ARSY line, s.r.o., Hlučín hledá do týmu kolegy na pozicích: KODÉR, PROGRAMÁTOR.

Společnost ChacharNet s.r.o. hledá do týmu kolegu se zájmem o telekomunikace, na pozici: TELEKOMUNIKAČNÍ TECHNIK – více zde.

Společnost Suntel Grup, s.r.o. hledá šikovné techniky, jejichž náplní práce bude instalace technologií základnových mobilních sítí (https://www.suntel-telco.com/kariera), ale nabízíme i jiné pozice. Zaškolení je samozřejmostí. Techniky hledáme jak pro práci v ČR, tak na naši pobočku do Švýcarska, kde jsme před časem uzavřeli důležitý kontrakt s významnou telekomunikační společností.

Společnost Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r.o. hledá zaměstnance na technické pozice montáže sítí elektronických komunikací.

Společnost TELCONET s.r.o., provozovatel optické sítě Poruba.NET, přijme na brigádu absolventy 4. ročníku v období červen až srpen 2017. Náplní práce bude budování telekomunikačních tras a připojování klientů k optické síti. Po osvědčení nabízíme možnost nástupu na HPP. Životopis prosím zašlete na reditel@poruba.net.

Společnost FITCOM s.r.o. Krnov,, působící již 23 let na trhu komunikačních a zabezpečovacích technologií, nabízí tyto volné pracovní pozice: Technik komunikačních a zabezpečovacích systémů, Technik při výstavbě FTTX a optických sítí.

Společnost TELCONET s.r.o., lokální poskytovatel internetu a IPTV, hledá kandidáty na pozici servisní technik počítačových sítí – více zde

Společnost TELCONET s.r.o., lokální poskytovatel internetu a IPTV, hledá kandidáty na pozici pomocný dělník – více zde

Společnost SEP system s.r.o., Ostrava – Mariánské Hory, hledá pracovníky do profese technik pokladen a pokladních systémů pro potravinový a nepotravinový prodej, restaurace, hotely a další ubytovací zařízení – více zde

Firma OKIN Business Process Services hledá vhodné kandidáty jak na technické tak i netechnicképozice se základy angličtiny.

Firma Vegacom a.s. hledá zaměstnance na pracovní pozice:

  • specialista telekomunikačních zařízení – více zde
  • technik montér – více zde
  • montér optických sítí – více zde
  • montér metalických sítí – více zde

V případě zájmu o výše uvedené pracovní pozice vyplňte a odešlete osobní dotazník na adresu hurnikova@vegacom.cz

Personální agentura Ing. Jany Křenové hledá zaměstnance na pracovní pozice:

  • aplikační inženýr junior – více zde
  • aplikační inženýr – více zde
  • servisní technik-elektrikář – více zde

Společnost Infinity a.s. hledá zaměstnance na pracovní pozici:

  • PROGRAMÁTOR .NET – více zde

Společnost Sabanero hledá zaměstnance na pracovní pozice:

  • Programátor/ka javascript/php, vývojáři softwaru – více zde

Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu na pozici programátor/ka.

Náplň práce:
– programování webů a e-shopů ve vlastním redakčním systému
– SEO (analýza, strukturalizace kódu, doplnění o chybějící části)

Požadujeme:
– výbornou znalost HTML, CSS, PHP
– pokročilou úroveň znalosti MySQL, Java, jQuery
– vlastní kreativitu a samostatnost
– důraz na kvalitu a přesnost
– časovou flexibilitu
– ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
– práce na HPP
– zajímavé finanční podmínky s bonusy (nástupní plat 25 000,-)
– možnost kariérního růstu
– kancelář v centru Ostravy

Proč zrovna SABANERO?
– jsme firma s příjemným kolektivem, která táhne za jeden provaz
– zaručujeme maximální podporu vaší práce

Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že byste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašlete nám své CV na office@sabanero.cz!
Více informací na www.splnsisny.cz

Společnost Coprosys hledá zaměstnance na pracovní pozici:

  • Telekomunikační technik – více zde

Více informací na www.cpsnetron.cz

Společnost CubeNet hledá zaměstnance na pracovní pozici:

  • Technik Elektro Slaboproud / IT systémů – více zde

Více informací na www.cubenet.cz

Společnost PEN-COM s.r.o. hledá zaměstnance na pracovní pozici:

  • Technik elektro/telekomunikačních zařízení – více zde

Osobní dotazník pro uchazeče
Více informací na www.pen-com.cz

Společnost ArcelorMittal Ostrava hledá zaměstnance na pracovní pozici:

  • Technik telefonní ústředny – více zde

Více informací na ostrava.arcelormittal.com

Společnost TRIMR s.r.o. hledá zaměstnance na pracovní pozici:

  • Servisní technik – elektro – více zde

Více informací na www.trimr.cz