Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. +420 596 912 253

Florbal – okrskové kolo

Dne 30. 11. 2016 se žáci naší školy účastnili okrskového kola ve florbale, které pořádala SŠ technická a dopravní ve Vítkovicích. Naši hoši po pěkné obratu hry remizovali v úvodním utkání nešťastně s favoritem turnaje – SŠ služeb a podnikání 2:2 (Kravčik, West), neproměnili jsme v závěru utkání trestné střílení a spoustu vyložených brankových příležitostí. V dalších utkáních naši hoši slabší soupeře více než podcenili a zaslouženě podlehli SŠ elektrotechniky 1:5 (Stanovský) a SŠ stavební 3:5 (West 2x, Stanovský). V základní skupině jsme obsadili 4. místo. Děkuji všem žáků za především bojovný výkon a neskutečný zážitek v prvním utkání.

Naši školu reprezentovali:
Petr West, Alexandr Sikora, René Uherek, Daniel Kravčik, Damián Křižka, Tomáš Bystřičan, Vladimír Dobeš, Daniel Jedlovec, Pavel Chechelský, David Stanovský, Ondřej Sivek, Dominik Kaloč, Jan Slaný, Jiří Antoš, Tomáš Dziedzic a Daniel Kravčík

Mgr. Michal Koníček