Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. +420 596 912 253

Středoškolská futsalová liga – II. kolo

Dne 14. 12. 2016 se žáci naší školy účastnili dalšího kola ve SFL 2016/17 v Karviné. Naši hoši v úvodním utkání po velmi bojovném výkonu zaslouženě zvítězili nad favoritem II. kola – SŠ služeb a podnikání Ostrava 4:3 (Kuběna 2x, Blahuta, Šumbera). Další utkání jsme podcenili a podlehli soupeři ze SŠ technické a zemědělské Nový Jičín 3:6 (Kuběna 3x). V posledním utkání šlo o všechno, v případě vítězství bychom postoupili z 1. místa. Proti domácím SŠ techniky a služeb jsme dlouho vedli o dvě branky, ale v závěru nám docházely síly. Soupeř po našich hrubých chybách dokonal obrat a zvítězil 4:6 (Kuběna, Šumbera 2x, Ciesarík). Připomínám, že v posledním utkání jsme hráli bez střídání a s náhradním brankářem, jelikož se v průběhu turnaje všichni hráči zranili. Naši hoši ze skupiny nepostoupili a skončili na 4. místě. Děkuji Všem žáků a za bojovné výkony a především za nádherný zážitek z prvního utkání, ve kterém zvítězili nad fotbalisty Vítkovic.

Naší školu reprezentovali:
Jan Kuběna, Daniel Šumbera, Jiří Macko, Jan Vaněk, Samuel Pravda, Jan Gřegoř, Hynek Kubík, Matyáš Blahuta, Lukáš Tížek, Jan Ciesarík, Ivo Pop

Mgr. Michal Koníček