Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. +420 596 912 253

Softbal SŠ

Dne 10. 10. 2019 se za sychravého počasí konal v areálu Arrows Park Ostrava softbalový turnaj SŠ. Naši hoši ve skupině „B“ nejdříve těsně podlehli žákům z Gymnázia Olgy Havlové 8:6 a pak prohráli jednoznačně s favoritem turnaje ze SPŠ stavební 12:3. V boji o 5. místo naši hráči dlouho sahali po vítězství nad SPŠEI, ale bohužel jsme v dohrávce poslední směny podlehli soupeři velmi těsně 7:8. Naši žáci tak skončili v krajském kole na hezkém 6. místě. Děkuji všem žákům za vzornou reprezentaci školy a těším se ve stejné sestavě v příštím roce.

Školu reprezentovali: Adam Kotulič, Tomáš Tománek, Matyáš Horáček, Jiří Fousek, Matěj Kopřiva, Libor Červenka, Michael Miklosz, David Frisch, Tomáš Stanislav, Robin Pitel, Maxmilián Grešo, Daniel Káňa, Ondřej Turoň

Mgr. Michal Koníček