Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. +420 596 912 253

Olympiáda v anglickém jazyce

Dne 23. 2. 2021 proběhla na naší škole anglická olympiáda. Z důvodu panující pandemie se soutěž  konala online přes aplikaci Microsoft Teams.  Soutěže se zúčastnilo 28 žáků 1. – 3. ročníků, kteří řešili gramatické úkoly. Sedm nejlepších žáků postoupilo do ústní části, která se konala dne 5. 3. 2021, také formou online. Vítězem školního kola anglické olympiády se stal Roland Němec ze třídy 3. B. Na druhém místě se umístila Beáta Grossmannová ze třídy 3. C a třetí místo obsadil Leoš Rusek ze třídy 2. C.

Roland Němec – vítěz školního kola postoupil do okresního kola a bude reprezentovat naší školu dne 29. 3. 2021. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězi přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Mgr. Božena Wiesnerová