Střední škola teleinformatiky, Ostrava, p.o. +420 596 912 253

Soutěž v pišqworkách

Dne 23. 11. 2021 se žáci naší školy zúčastnili soutěže v pišqworkách. Soutěž každoročně připravuje studentská organizace STUDENT CYBER GAMES Z.S. Tento rok z důvodu pandemických opatření soutěž proběhla online. V prvním kole soutěže bylo přihlášených 32 týmů. Naší školu reprezentovaly dva týmy. Tým  ze třidy 3. D (Štěpán Frais, Hůdek Filip, Řehaček Michael, Řehaček Jiří, Šrámek Jakub) a 2. C. (Lukáš Ziomek, Jonáš Beňovič, Ondřej Grygarčik, Štěpán Jurásek, Lukáš Kotásek). Úroveň soutěže byla velmi vysoká. Naše týmy se umístily na šťastném 13. a 14. místě a bohužel se nekvalifikovaly do druhého kola. Přesto jim děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a držíme palce do dalších ročníků této soutěže.

Mgr. Božena Wiesnerová